Anticelulit dhe plot shije, ky është smoothie që ju duhet

Veshtiresia
E lehte
Gati për:
-
Koha gatimit
5 min
Sugjerohet për:
4 persona
Kalori:
438
1 gotë ujë
1 gotë spinaq
2 portokalle
2 banane
1 fetë ananas
1 lugë çaji kanellë

  1. Vendosni të gjithë përbërësit në një blender dhe rrihini derisa të jetë krijuar masa kremoze e smoothie-t.
  2. Mund të shtoni akull në gotat e servirjes.

Komento