20-30 min/ Me 3 përbërës/ SA KOHË KE?

Vezë+miell+nutella=brownie të shijshme në 5 minuta!

Vezë+miell+nutella= brownie të shijshme!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4.00 out of 5)
Loading...
Koha e përgatitjes: 10 minuta Koha e gatimit: 15 minuta

Ingredientët

 • 2 vezë
 • 1 gotë miell
 • 1 filxhan çaji me nutella

Udhëzimet

1

Në një enë bashkoni të tri përbërësit.

2

I përzieni mirë.

3

E shtroni në një tavë dhe e fusni në furrë për 15 minuta në temperaturë 180 gradë celsius.

4

Pas kësaj e nxirrni dhe e ndani në copa të vogla katrore. Ja kaq e thjeshtë ishte! Koha për ta shijuar....

You Might Also Like

1 Comment

 • Reply
  Todd Thong
  04/07/2019 at 6:07 pm

  This is a very good tips especially to those new to blogosphere, brief and accurate information… Thanks for sharing this one. A must read article.

 • Leave a Reply