Sugjerojmë:

Të gjithë e keni ngrënë ananasin gabim. Ja videoja që po bëhet virale

Një video që po bëhet virale në Internet, i ka çmendur të gjithë. E gjitha lidhet me mënyrën sesi duhet ngrënë ananasi dhe që mesa duket ne e paskemi bërë gabim gjatë gjithë kohës.

Oh Ananas, ti je i ëmbël, plot lëng, me një shije që të djeg disi gojën, por gjithsesi je një dashuri! Pse paskemi gabuar kështu me ty?

Mjafton t’i hidhni një sy videos më poshtë dhe do të shikoni se konsumimi i ananasit është më i lehtë nga sa e keni menduar. Mjafton t’i hiqni pjesën e kokës dhe pastaj mund të shkëpusni çdo copë më vete.

Provojeni edhe ju në shtëpitë tuaja dhe ndani përshtypjet tona me ne!/neps.al 

Lini një koment