Snapfood të ndihmon të kursesh! Si të paguash 0 transport çdo fundjavë për porositë e tua

Me Snapfood, jo vetëm ke mundësinë të shijosh nga rehatia e shtëpisë ushqimet e tua të preferuara nga restorantet më të mirë të kryeqytetit, por ke mundësinë edhe të kursesh para në forma të shumta.

Duke filluar me cashback pas çdo porosie, programin e referimit që të shpërblen për çdo mik që regjistrohet apo ftesat për porosi që të japin mundësinë të fitosh para në çdo kohë, mundësitë janë të shumta. Por tashmë një super promocion ka nisur në aplikacion.

Çdo fundjavë, nga e premtja në mëngjes deri të dielën në darkë, çdo përdorues mund të përfitojë transport falas për çdo porosi. Gjithçka që duhet të bësh është të aplikosh kodin 4FREE në checkout, në hapësirën “Vendos kodin e promocionit”.

Automatikisht, kosto e transportit do të zbritet nga fatura dhe ju do të paguani vetëm për produktin që keni porositur, duke shijuar siç duhet fundjavën tuaj.

Lini një koment