Smoothie me kivi, ananas dhe spinaq

Smoothie me kivi, ananas dhe spinaq

Persona: 4
Koha e përgatitjes: 5 minuta Koha e gatimit: 5 minuta

Ingredientët

  • 3 kivi të qëruara
  • 250 gram ananas të prerë në kubikë
  • 80 gram spinaq
  • 120 ml qumësht

Udhëzimet

1

Në një blender shtoni qumështin, 3 kuba akulli dhe frutat e prera në kubikë.

2

I përzieni për disa sekonda dhe smoothie juaj është gati për t'u shërbyer.

Lini një koment