Smoothie me fruta për një mëngjes të shpejtë

1 tufë mjedra
1 gotë kos
½ gotë qumësht
1 banane

1.I përzieni të gjithë përbërësit në një blender dhe i trazoni për disa sekonda.

2.Shërbejeni nëpër gota dhe shijojeni!

Lini një koment