Smoothie me avokado dhe pjepër, super ide për të nisur javën!

1/2 avokado e qëruar
1/2 pjepër
1 gotë qumësht
1 lugë gjelle mjaltë
1 gotë kos
1/2 lëng molle

1.Bashkoni të gjithë përbërësit në një blender.
2.I trazoni për disa sekonda derisa t’i bëni pure.
3.Shërbejeni nëpër gota dhe shijojeni!

Lini një koment