Dreka/ RECETA

Sallatë me fiq, arra e gorgonzola

Sallatë me fiq, arra e gorgonzola

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Persona: 4
Koha e përgatitjes: 10 minuta Koha e gatimit: 10 minuta

Ingredientët

  • 500 gram fiq
  • 100 gram arra
  • 2 lugë gjelle mjaltë
  • 125 gram djathë gorgonzola

Udhëzimet

1

Ndani fiqtë përgjysmë dhe i vendosni në një pjatë.

2

I shtoni sipër arrat, djathin gorgonzola dhe në fund arrat.

3

Sallata është gati, ju bëftë mirë!

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply