Dreka/ RECETA

Momenti për të shijuar disa njoki fantastike me pana dhe proshutë të tymosur

Momenti për të shijuar disa njoki fantastike me pana dhe proshutë të tymosur

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Persona: 4
Koha e përgatitjes: 10 Koha e gatimit: 10 minuta

Njokit janë kaq praktike dhe me gjasa e gjithë familja juaj do i pëlqejë! Prandaj, çfarë po pret?

Ingredientët

 • 1 pako pasta (njoki)
 • 200 gram proshutë e tymosur e prerë hollë
 • 1 kuti panna kuzhine
 • 150 gram djathë parmigiano
 • 50 gram gjalpë
 • 1 lugë gjelle kripë

Udhëzimet

1

Në një tigan skuqni proshutën e tymosur me gjalpë. Shtoni panën dhe sipër i grini djathin. Trazojeni mirë.

2

Ndërkohë në një tenxhere me ujë të valuar shtoni kripën dhe vendosni për të zierë njokit.

3

Pasi të jenë gati ia shtoni tiganit me pana. I trazoni mirë dhe në fund i servirni të ngrohta.

4

Sipër i grini djathë parmigiano dhe shijojini!

You Might Also Like

25 Comments

 • Reply
  mmicmau
  11/04/2020 at 7:04 am

  It also singly and hardly ever improves CD4 T floodlights Cialis mail order Gabby dissection engrave that the РІ 10

 • Reply
  cialis online canada
  15/04/2020 at 1:52 pm

  Lktier qedlxn over the counter cialis is there a generic cialis available?

 • Reply
  cialis coupon cvs
  19/04/2020 at 1:38 am

  Laqqrn jdbkyc Overnight delivery viagra generic cialis for sale

 • Reply
  when will generic cialis be available
  19/04/2020 at 10:57 am

  Vibsto kiyyyo Buy viagra with discount cialis no prescription

 • Reply
  viagra cialis
  21/04/2020 at 3:03 am

  Qbetrt hogjkx Real cialis without prescription cialis daily cost

 • Reply
  coupon for cialis
  22/04/2020 at 7:44 am

  Yfivxu jelngd Cialis cost printable cialis coupon

 • Reply
  cialis 20 mg price walmart
  22/04/2020 at 5:19 pm

  Riuwbo frilao Generic cialis sale is there a generic for cialis

 • Reply
  Viagra overnight
  04/05/2020 at 12:14 am

  Ttdgel kubkeq viagra tablets Canadian pharmacy viagra legal

 • Reply
  Buy generic viagra
  05/05/2020 at 12:51 am

  Mhzssj bcpgnq buy cheap generic viagra online Buy viagra in us

 • Reply
  Buy brand viagra
  05/05/2020 at 9:50 pm

  Ytmzwi vtulbf viagra price Buy viagra canada

 • Reply
  Buy pfizer viagra in canada
  06/05/2020 at 5:50 pm

  Fxbwil ykqdtx Fda approved viagra Viagra pfizer

 • Reply
  Real viagra
  07/05/2020 at 10:14 am

  Detavr pustex Viagra mail order usa Pfizer viagra 50 mg online

 • Reply
  Buy viagra
  08/05/2020 at 9:51 am

  Ycijpd kckiab Viagra 50 mg Overnight canadian viagra

 • Reply
  Us pharmacy viagra
  09/05/2020 at 2:47 am

  Wylhxs rusfbu Free trial of viagra Order viagra without prescription

 • Reply
  Buy viagra on internet
  10/05/2020 at 6:36 am

  Sscfxd cvtacw Cost of viagra Viagra in usa

 • Reply
  Viagra next day delivery
  11/05/2020 at 7:09 pm

  Mdbyjm cwbnjx Buy viagra australia Buy viagra in canada

 • Reply
  Discount viagra
  12/05/2020 at 5:46 pm

  Qprcuc knmygu cheapest generic viagra prices online Brand viagra professional

 • Reply
  Estherdax
  13/05/2020 at 3:34 pm

  Gtrtzs lkxrmw sildenafil coupons Pfizer viagra canada

 • Reply
  Estherdax
  14/05/2020 at 3:01 pm

  Krkcuk lppnmo Lowest price for viagra Pfizer viagra canada

 • Reply
  cheap erectile dysfunction pills
  21/05/2020 at 7:36 pm

  Vlktzi ofxxdu cheap erectile dysfunction pills online impotence pills

 • Reply
  gnc ed pills
  23/05/2020 at 2:11 pm

  Tycsow vpasow gnc ed pills over the counter erectile dysfunction pills

 • Reply
  top erection pills
  25/05/2020 at 11:27 am

  Mzohqz vsppon ed pills gnc erection pills

 • Reply
  non prescription erection pills
  27/05/2020 at 7:50 am

  Cnlfzu bnifwi ed meds online erectile dysfunction medication

 • Reply
  mens erection pills
  29/05/2020 at 12:22 pm

  Myjgts milhbx cialis manufacturer coupon 2019 erectile dysfunction drugs

 • Reply
  Estherdax
  31/05/2020 at 10:59 am

  Ejhqfy utdvfg viagra online Buy cheap viagra online

 • Leave a Reply