Sugjerojmë:

Miq për darkë, por frigoriferi bosh? Ja si të përballosh me sukses situata të tilla

Miq për darkë që vijnë pa ftuar? Të gjithëve na ka ndodhur njëherë kjo gjë. E mira është mos ta humbim toruan, të ruajmë qetësinë dhe buzëqeshjen në fytyrë. Sepse ky artikull të jep zgjidhjen më të mirë.

Nëse miqtë ju kanë ardhur për një qokë apo sebep, me siguri ato po presin të shijojnë pjata të papara nga ju.

Por nëse nuk keni kohë, dëshirë të gatuani apo përbërësit e duhur në frigorifer, SnapFood është zgjidhja! Shkarko falas aplikacionin nga Smartphoni, rregjistrohu dhe hidhini një sy restoranteve fantastike që janë pjesë e SnapFood.

Secila prej tyre ka brenda menunë brenda me çmimet përkatëse.

Në rastin kur ju vijnë miqtë për shembull, Neps.al të sugjeron restorantin më të ri që është bërë pjesë e SnapFood dhe ai është “Vila 7”

Picat e ndryshme, patatet e skuqura, patatet rustike, burgerat apo fokacet janë një mrekulli në këtë restorant dhe të jeni të sigurt se do dilni faqebardhë para miqve tuaj!

“Pasta Mia”

Ketu do gjeni pastat ideale per miqte tuaj.

“Serafina”

Ndersa embelsiren lerjani ‘Serafines’ ne dore.

Lini një koment