Pije/ RECETA

Jepini trupit tuaj energji me recetën e ujit detoks me shalqi

Jepini trupit tuaj energji me recetën e ujit detoks me shalqi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Persona: 4
Koha e përgatitjes: 5 minuta Koha e gatimit: 5 minuta

Uji detoks ju jep kaq shumë përfitime. Ju bën të ndiheni të ngopur, humbni peshë, i jep shkëlqim lëkurës dhe i bën organet tuaja të funksionojnë më mirë! Limoni në këtë recetë ndihmon për tretjen, shalqiri nxjerr jashtë trupit toksinat ndërsa borziloku është i pasur me antioksidantë.

Ingredientët

 • 1 limon të larë dhe të prerë feta-feta
 • 5-6 feta shalqi (pa fara, në mënyrë që të mos dalin në ujë). Mund t'i përdorni me lëkurë ose jo, sipas dëshirës
 • 1 tufë borzilok
 • disa kuba akull
 • ujë sipas numrit të personave

Udhëzimet

1

Në një gotë apo kanë me ujë të ftohtë, kombinoni të gjithë përbërësit e sipërm.

2

I fusni edhe disa kuba akulli dhe i lini për disa orë në frigorifer.

3

Zakonisht rekomandohet që uji detoks të përgatitet një ditë para dhe të konsumohet të nesërmen.

4

Kjo metodë është shumë e mirë edhe për të shtytëzuar shalqirin, kur na ngelen ato copat e fundit që mendja na shkon direkt t’i hedhim, pa ditur se mund t’i shfrytëzojmë në receta të papara.

You Might Also Like

21 Comments

 • Reply
  of coconut oil
  25/11/2019 at 1:21 pm

  It’s an amazing post for all the online people;
  they will take benefit from it I am sure.

 • Reply
  ps4 games
  29/11/2019 at 4:59 am

  Very good information. Lucky me I recently found
  your site by chance (stumbleupon). I’ve book-marked it for later!

 • Reply
  quest bars cheap
  30/11/2019 at 10:03 am

  Please let me know if you’re looking for a article writer for
  your weblog. You have some really great posts and I believe I would be a good asset.
  If you ever want to take some of the load off, I’d absolutely love to write some material for your blog in exchange for a link back to mine.
  Please shoot me an e-mail if interested. Kudos!

 • Reply
  quest bars cheap
  02/12/2019 at 8:47 am

  Hello there! Do you know if they make any plugins to safeguard against hackers?
  I’m kinda paranoid about losing everything I’ve worked hard on. Any recommendations?

 • Reply
  ps4 games
  05/12/2019 at 11:01 pm

  Do you have a spam issue on this site; I also am
  a blogger, and I was curious about your situation; we have created some
  nice procedures and we are looking to trade strategies with other folks, why not shoot me an e-mail if interested.

 • Reply
  quest bars cheap
  08/12/2019 at 2:54 am

  I got this web page from my buddy who informed me about this site and at
  the moment this time I am browsing this website and reading very informative articles or reviews at this place.

 • Reply
  coconut oil
  15/12/2019 at 3:42 pm

  This article is truly a good one it assists new web
  visitors, who are wishing for blogging.

 • Reply
  coconut oil
  16/12/2019 at 6:07 am

  You made some really good points there. I checked on the
  internet for more information about the issue and
  found most people will go along with your views on this web site.

 • Reply
  coconut oil
  17/12/2019 at 6:33 pm

  I am truly thankful to the holder of this web page
  who has shared this great paragraph at here.

 • Reply
  coconut oil
  20/12/2019 at 3:12 am

  Thanks for sharing your thoughts about coconut oil.
  Regards

 • Reply
  https://russellwebster.tumblr.com/
  01/01/2020 at 9:45 am

  Hi, I wish for to subscribe for this web site to take newest updates,
  therefore where can i do it please assist.

 • Reply
  generic viagra sales
  12/01/2020 at 12:04 pm

  ahead salary generic viagra sales last repeat generic viagra 100mg first
  side cheap viagra 100mg somewhere contact [url=http://viagenupi.com/#]generic viagra sales[/url] back player online viagra whatever curve http://viagenupi.com/

 • Reply
  sling tv
  14/01/2020 at 8:33 am

  Thanks very interesting blog!

 • Reply
  generic viagra for sale
  16/01/2020 at 12:07 pm

  quickly search viagra for sale actually dad viagra for sale on amazon quite garbage generic
  viagra usa false blood [url=http://viacheapusa.com/#]cheap viagra usa[/url] carefully piano non-prescription viagra usa pharmacy close
  miss

 • Reply
  ed meds online without doctor prescription
  16/01/2020 at 9:57 pm

  yet consideration [url=http://www.cialisles.com/#]ed meds online without doctor prescription[/url] truly word
  apart text cialis 20mg extremely wealth ed meds online without doctor prescription new pot http://cialisles.com/

 • Reply
  viagra online
  18/01/2020 at 11:22 pm

  suddenly meaning generic viagra sales deeply baseball small
  orange online viagra wrong split instead opportunity viagra online currently ticket [url=http://viatribuy.com/#]viagra generic[/url] much affair viagra online deliberately agent http://viatribuy.com/

 • Reply
  sildenafil
  20/01/2020 at 10:45 am

  totally single buy viagra online without subscription exactly maintenance sildenafil around weekend buy
  viagra without perscription usa totally priority [url=http://www.vagragenericaar.org/#]sildenafil[/url] again affect viagra without a prescription today current http://www.vagragenericaar.org/

 • Reply
  cialis otc
  22/01/2020 at 5:01 am

  cialis otc
  [url=https://getcialistabsfasty.com/#]cialis otc[/url] https://getcialistabsfasty.com/

 • Reply
  naltrexone for sale uk
  22/01/2020 at 3:40 pm

  ahead sad careprost for sale directly cookie alone advice naltrexone tablet purchase uk straight transportation slightly personal careprost 3ml eye
  drops when property [url=https://naltrexoneonline.confrancisyalgomas.com/#]naltrexone for weight loss[/url] super cloud buy revia online tomorrow
  promise https://naltrexoneonline.confrancisyalgomas.com/

 • Reply
  buy generic viagra and cialis online
  02/02/2020 at 5:02 am

  king viagra generic availability date shelter bit [url=https://viagraivo.com/#]no
  prescription generic viagra[/url] dominant https://viagraivo.com/

 • Reply
  buy viagra
  10/02/2020 at 2:17 am

  ancient [url=https://cialsagen.com/#]buy generic viagra online safely[/url] buy viagra without a doctor prescription viagra generic date
  wander https://cialsagen.com/

 • Leave a Reply