Shëndet

Ja përse duhet t’i zhysni këmbët në ujë të ngrohtë 15 minuta para se të flini

Mjafton të merrni një enë të madhe dhe ta mbushni me ujë të ngrohtë. Hiqni çorapet dhe mbani këmbët brenda ujit për të paktën 15 minuta.

Ky ritual në dukje i thjeshtë, do ju japë 6 përfitime të mëdha:

 • Ju çliron nga lodhja e ditës
 • Ju ngre humorin
 • Rrit nivelin e energjisë
 • Ju çliron nga tensioni
 • Ju çliron nga dhimbjet e trupit
 • Ju ndihmon për një gjumë më të mirë

Mjaftojnë vetëm 5 minuta për një shëndet të mirë!/neps.al 

Image result for legs in warm water"

You Might Also Like

7 Comments

 • Reply
  ปั้มไลค์
  10/12/2019 at 2:14 pm

  Like!! Really appreciate you sharing this blog post.Really thank you! Keep writing.

 • Reply
  how to get cialis samples
  01/01/2020 at 6:58 pm

  Hello, tender thanks you in spite of facts! I repost in Facebook

 • Reply
  Everettquels
  06/01/2020 at 10:18 pm

  Hello, recognition you in spite of word! viagra pills http://viapwronline.com I repost in Facebook.
  viagra on line

 • Reply
  Petergrisa
  12/01/2020 at 12:17 pm

  Hello, reprove you http://cialisxtl.com in hate of word! switching from tamsulosin to cialis
  viagra generic availability

 • Reply
  WayneRew
  15/01/2020 at 10:57 pm

  Cialis buy cialis online how much does cialis cost at walmart

 • Reply
  WayneRew
  19/01/2020 at 8:52 pm

  Cialis how does cialis work fda warning list cialis

 • Reply
  WayneRew
  22/01/2020 at 9:03 pm

  Cialis 5 mg cialis coupon printable best liquid cialis

 • Leave a Reply