Sugjerojmë:

Hot dog sipas kuzhinës amerikane për një mëngjes të shijshëm

Një salcice (jo pule)
Një simite
Turshi
1 spec të vogël djegës
Mustardë
Dy feta domate
Pak qepë të grirë të ëmbël
Kripë, piper

1.Fillimisht piqni salcicen në një tost dhe e fusni midis simites.

2.Vendosni fetat e domates, shtoni kripë dhe piper.

3.Vendosni turshitë, specin djegës dhe i shtoni sipër mustardë.

4.Në fund i shtoni pak qepë të ëmbla.

5.Hot-dogu është gati. Ju bëftë mirë!

Lini një koment