Sugjerojmë:

Guacamole e përgatitur me vetëm dy përbërës

Ingredientët

  • 2 avokado të mëdha të copëtuara
  • 2 lugë lëng lime

Udhëzimet

1

Vendosni avokado dhe lëng limoni në një tas.

2

Duke përdorur një pirun copëtojini së bashku derisa të krijohet një masë.

3

Shtoni kripë dhe piper dhe sherbejeni.

Lini një koment