Arkiva e etiketave: tave me oriz dhe spinaq

Tavë me oriz dhe spinaq për darkën e sotme

1.Orizin lajeni e ziejeni. 2.Qepën kaurdiseni e më pas bashkojeni me orizin e zier, shtoni hudhrën e grirë, maJdanozin dhe spinaqin e grirë. 3.Shtoni mëlmesat dhe orizin e përgatitur vendoseni në tepsi. 4.Nga sipër hidhni karrotën e grirë në...