Sugjerojmë:

Arkiva e etiketave: Supë pule pikante

Supë pule pikante, shije e paparë në tryezat tuaja!

1.Lani mirë gjoksin e pulës dhe e vendosni në një tenxhere së bashku me qepën, karotën dhe hudhrën. Shtoni ujin, kripë dhe i lini të gatuhen derisa perimet të zbuten tërësisht. 2.Sapo të ketë marrë një valë shtoni gjethen...