Arkiva e etiketave: Sallatë e ftohtë me oriz. Kjo recetë thjesht duhet provuar!

Sallatë e ftohtë me oriz. Kjo recetë thjesht duhet...

1.Pasi e kemi zierë orizin, e hedhim në një enë të madhe qelqi. 2.I shtojmë kastravecat turshi të prera në copa të vogla, vezët, majdanozin, kripën, piperin e zi dhe proshutën e pulës. Më pas i hedhin ajkën e...