Arkiva e etiketave: salcice

Speca të mbushur me salçiçe dhe djathë gorgonzola

1.Pritini dhe hiqni majat nga specat, hiqni farat. 2.Hidhni salcë në fund të një tenxhere të ngadaltë, duke rezervuar 3/4 filxhan. 3.Në një tas të vogël, kombinoni përbërësit e mbetur dhe shtoni salcën e rezervuar. 4.Hidhni përzjerjen mbi specat...