Arkiva e etiketave: Për një shije të rafinuar zgjidh brusketa me dardhë e arra

Për një shije të rafinuar zgjidh brusketa me dardhë...

1.Bukën mund ta përdorni siç është ose ta thekni në një toster.2.E lyeni secilën me krem djathi dhe vendosni fetat e dardhës sipër.3.Në një tas përzieni mjaltin, uthullën dhe kanellën. I trazoni mirë dhe ia shtoni sipër brusketave.4.Në fund...