Arkiva e etiketave: gjoks pule

Picë me gjoks pule dhe salcë barbeque

Përgatitni salcën Hidhni hudhrën të skuqet në vaj ulliri dhe shtoni të gjithë përbërësit përveç salcës BBQ. Ziejini për 20 minuta. Hiqeni nga nxehtësia dhe përzieni salcën BBQ. Bëni picën Hidhni brumin e picave në një tigan ose tavë...