Sugjerojmë:

Arkiva e etiketave: edhe pastat margarita do ju fiksojnë me shijen joshëse që kanë!

Jo vetëm pica, edhe pastat margarita do ju fiksojnë...

1.Në një tenxhere me ujë të bollshëm me kripë vendosim makaronat për të zierë. 2.Ndërkohë kungullin e presim në feta rrumbullake dhe e pjekim në një tigan zgare. 3.Domatet qershi i presim me ¼ dhe i vendosim në një...