Sugjerojmë:

Arkiva e etiketave: Edhe çezar edhe pasta. Receta unike që bashkon dy shije të veçanta!

Edhe çezar edhe pasta. Receta unike që bashkon dy...

1.Në një tas mesatar rrihni së bashku mustardën, lëngun e limonit, majonezën, hudhrën dhe tulin e sardeleve. 2.Shtoni djathin parmixhano, ¼ lugë çaji piper. I përzieni të gjitha bashkë dhe i lini mënjanë. 3.Në një tenxhere me ujë e...