Sugjerojmë:

Arkiva e etiketave: e thjeshtë dhe e shijshme. Ja receta e tërshërës me banane të karamelizuara

Kremoze, e thjeshtë dhe e shijshme. Ja receta e...

1.Në një tenxhere të vogël në zjarr mesatar shtoni qumështin. 2.Pasi të ketë marrë një valë, shtoni tërshërën dhe e lini për 3-5 minuta. 3.Më pas e hiqni nga zjarri dhe e shërbeni në dy pjata. 4.Në një tigan...