Arkiva e etiketave: donuts

Donuts të shpejta dhe me shije fantastike!

1.Ngroheni furrën në 180 gradë dhe spërkatni mirë me llak pjekje 2 tavat për donuts. 2.Në një enë të madhe, hidhni miellin, sheqerin, pluhurin pjekës, kanellën, arrëmyshkun dhe kripën. 3.Në një tas të vogël, tundni së bashku vezën, qumështin,...