Sugjerojmë:

Arkiva e etiketave: Biskotat e shijshme të Shën Valentinit

Biskotat e shijshme të Shën Valentinit

1.Në një tas të madh shtoni gjalpin, sheqerin dhe lëkurën e limonit. I rrihni fort me një mikser elektrik. Më pas shtoni të verdhët e vezëve, kripën dhe ekstraktin e vaniljes. 2.Pasi i keni trazuar mirë shtoni bajamet e...