Sugjerojmë:

Arkiva e etiketave: bionde

Si të bëhemi bionde me kamomil

Lulet e kamomilit krijojnë një ngjyrë fantastike nëse dëshironi të jeni bionde. Kamomili përmban një përbërës special të quajtur apigenin i cili i jep flokut nuancën e artë. Kamomili përmban gjithashtu një tonik për flokët dhe është një medikament...