Sugjerojmë:

Arkiva e etiketave: binje

Binje franceze të kripura

Ideale për një aperitiv në shtëpi nën shoqërinë e miqve, binjet franceze janë shumë të thjeshta për t’u përgatitur dhe për t’u shijuar të thjeshta  apo me krem djathi. Përbërësit (për 40 binje) 75 gr djathë kaçkavall i grirë...