Arkiva e etiketave: Baileys

Cheesecake me çokollatë dhe Baileys, e pamundur të mos...

Cheesecake është një prej tortave më të tunduese në botë dhe e përgatitur në versionin me çokollatë dhe Baileys është një trend i pastiçerive të ndryshme të Europës. Bëhet fjalë për një cheesecake klasik me  djathë kremoz dhe pana,...