Arkiva e etiketave: 10 minuta nga koha juaj për të përgatitur disa qofte të shijshme patatesh

10 minuta nga koha juaj për të përgatitur disa...

1.Pastrojmë patatet dhe i grijmë në rende. Pasi i kemi kulluar, i hedhim kripën, piperin, qepën e grirë imët, gjalpin e shkrirë, miellin dhe rigonin.2.Nga ana tjetër ngrohim tiganin me pak vaj ulliri. Me anë të një luge marrim...