Sugjerojmë:

Arkiva e etiketave: 1 kokërr limon! Kaq mjafton për një maskë rigjeneruese për fytyrën tuaj

1 kokërr limon! Kaq mjafton për një maskë rigjeneruese...

Për të pastruar dhe për të freskuar fytyrën tuaj mjafton një maskë e thjeshtë me limon. Çfarë duhet të bëni: Shtrydhni lëngun e 1 limoni në një enë. I shtoni 1/3 filxhan me vaj ulliri. Aplikojeni maskën në fytyrë...