E shijshme dhe natyralisht e ëmbël, e tillë është kjo smoothie me karota!

1 gotë ujë të ftohtë
4 karota (të qëruara)
1 nektarinë (e ndarë në copa të vogla dhe e ngrirë)
100 gram ananas
Lëngu i një portokalli

1.Përgatitja e kësaj smoothie është shumë e thjeshtë.

2.Mjafton të kombinoni të gjithë përbërësit në një blender dhe t’i përzieni derisa të krijohet një masë homogjene.

3.Shërbejeni nëpër gota dhe shijojeni!

Lini një koment