Shëndet

2 përfitimet që na jep, era e shkopinjve të kanellës!

Aroma e kanellës ka një efekt të mahnitshëm në trurin e njeriut.

Ajo:

 • Rrit aktivitetin e trurit
 • Lufton humbjen e kujtesës dhe tensionin nervor, gjë që na bën të mendojmë më shpejt dhe të jemi më produktivë

Aromat e tjera që mund t’ju bëjnë më vigjilent janë vajrat esencialë me limon dhe portokall, por kini kujdes: vajrat esencialë mund të shkaktojnë acarim dhe reaksione alergjike dhe duhet të trajtohen me kujdes!/neps.al 

You Might Also Like

17 Comments

 • Reply
  ปั้มไลค์
  13/01/2020 at 1:16 pm

  Like!! I blog quite often and I genuinely thank you for your information. The article has truly peaked my interest.

 • Reply
  ahfjuae
  11/04/2020 at 11:57 am

  Secret pike near in unison man is Best price for cialis So I take a denaturation of those every

 • Reply
  how much does cialis cost
  15/04/2020 at 2:34 pm

  Gyyfwb rqxyzn is cialis generic generic cialis

 • Reply
  Samples of viagra
  02/05/2020 at 9:44 pm

  Caeama vbteqs viagra coupon Pfizer viagra 50mg

 • Reply
  Generic viagra online
  03/05/2020 at 7:34 pm

  Epsvcq ioixux rx pharmacy online viagra Buy real viagra online without prescription

 • Reply
  Viagra in usa
  04/05/2020 at 5:57 pm

  Yixqnr asgebm best generic viagra websites Order viagra us

 • Reply
  Canadian healthcare viagra
  05/05/2020 at 5:09 pm

  Kxhgpi pimebg viagra buy online Buy cheap viagra online

 • Reply
  Buy viagra professional
  09/05/2020 at 7:22 pm

  Nyprsc sflixi Buy viagra from canada Canada viagra

 • Reply
  Buy generic viagra online
  12/05/2020 at 10:15 pm

  Utumsd syptyl buy discount viagra online Canadian pharmacy viagra

 • Reply
  Estherdax
  13/05/2020 at 5:45 am

  Lrldfb pndnuk sildenafil citrate 50mg Pharmacy viagra

 • Reply
  Estherdax
  14/05/2020 at 5:35 am

  Zztrrq xyfout Discount viagra online Viagra 100 mg

 • Reply
  erectile dysfunction drugs
  22/05/2020 at 4:09 am

  Ckhyqd shblfz cheapest ed pills online best ed pills online

 • Reply
  best ed pills online
  23/05/2020 at 10:26 pm

  Xcswcq thtfll erection pills that work medicine for erectile

 • Reply
  erection pills viagra online
  25/05/2020 at 7:21 pm

  Xmhnxu oozfki top rated ed pills buy ed pills

 • Reply
  best over the counter ed pills
  27/05/2020 at 7:44 pm

  Rlvnbg xfdacm top erection pills generic ed pills

 • Reply
  over the counter erectile dysfunction pills
  29/05/2020 at 8:00 pm

  Qkpetp fgincy cialis otc buying ed pills online

 • Reply
  Estherdax
  31/05/2020 at 10:34 pm

  Ksjzvc kjipvj generic viagra online Buy viagra in us

 • Leave a Reply