Smoothie me banane dhe qershi të ngrira

Smoothie me banane dhe qershi

Persona: 2
Koha e përgatitjes: 5 minuta Koha e gatimit: 5 minuta

Ingredientët

  • ½ banane
  • ½ filxhan me qershi të ngrira
  • ½ filxhan me spinaq
  • 3 kube akulli

Udhëzimet

1

Në një blender shtoni spinaqin dhe bananet. Në fund shtoni qershitë pa bërthamë dhe akullin.

2

I trazoni për disa sekonda dhe smoothie është gati për t’u shijuar!

Lini një koment