Pije/ RECETA

Si të përgatisni në çast dhe pa mundime, një smoothie me nektarina

Si të përgatisni në çast dhe pa mundime, një smoothie me nektarina

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Persona: 2
Koha e përgatitjes: 5 minuta Koha e gatimit: 5 minuta

Ingredientët

 • ¾ filxhan me kos
 • ½ filxhan me lëng portokalli
 • 1 lugë gjelle lëng lime
 • 2 lugë gjelle mjaltë
 • 4-5 kuba akulli
 • 2 nektarina mesatare( të prera në copa të vogla dhe të ngrira)

Udhëzimet

1

Për të përgatitur këtë smoothie ju vjen në ndihmë një blender.

2

Në fillim kombinoni nektarinat, kosin dhe lëngun e portokallit. Pastaj kombinoni me radhë përbërësit e tjerë.

3

I trazoni për disa sekonda dhe më pas e shërbeni të ftohtë nëpër gota. Ju bëftë mirë!

You Might Also Like

6 Comments

 • Reply
  how does cialis work
  01/01/2020 at 11:47 am

  Hello, tender thanks you looking for word! I repost in Facebook

 • Reply
  Everettquels
  06/01/2020 at 7:39 am

  Hello, thank you for facts! viagra vs cialis http://viapwronline.com I repost in Facebook.
  female viagra

 • Reply
  Petergrisa
  12/01/2020 at 5:50 am

  Hello, notice you http://cialisxtl.com looking in compensation phrase! cialis erection penis
  when to take viagra

 • Reply
  WayneRew
  15/01/2020 at 4:32 pm

  Cialis best liquid cialis generic cialis at walmart

 • Reply
  WayneRew
  19/01/2020 at 3:43 pm

  Cialis does medicaid cover cialis cialis coupons

 • Reply
  WayneRew
  22/01/2020 at 4:01 pm

  Cialis cialis money order fastest delivery of cialis buying online

 • Leave a Reply