5-15 min/ Kuzhinë/ Pije/ RECETA/ SA KOHË KE?

Si të bëjmë rose në shtëpi, një nga pijet e preferuara të vajzave

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ingredientët

  • 1 shishe rosé me gaz
  • 3 filxhanë limonadë luleshtrydhe
  • 1/4 filxhan shurup shege
  • 1 limon i prerë
  • 1/2 filxhan luleshtrydhe të prera
  • Gjethe nenexhiku për garniture

Udhëzimet

1

Kombinoni rose-n e gazuar, limonadën me luleshtrydhe, shururpin e shegës, limonin në feta dhe luleshtrydhet e prera në një enë.

2

Shërbejeni në një gotë me akull dhe dekorojeni me gjethe nenexhiku.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply