Sugjerojmë:

Sallatë aziatike e përgatitur në shtëpi

Koha e përgatitjes: 10 min

Ingredientët

  • 520 gr paketë përzierje sallatë aziatike
  • 130 gr mish pule
  • 220 gr lakër e kuqe
  • 110 gr lakër e bardhë
  • Salcë për sallatë aziatike
  • Kripë

Udhëzimet

1

Në një tas të madh, kombinoni sallatën, mishin e pulës dhe lakrën.

2

Hidhni salcë, kripë dhe përzijeni mirë.

3

Pastaj sherbejeni të freskët.

Lini një koment