5-15 min/ Pije/ RECETA/ SA KOHË KE?

Përmirësoni tretjen me recetën e lëngut me panxhar

Përmirësoni tretjen me recetën e lëngut me panxhar

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Persona: 2
Koha e përgatitjes: 5 minuta Koha e gatimit: 5 minuta

E pasur plot me antioksidantë, fibra dhe kalcium!

Ingredientët

 • 2 mollë jeshile
 • 1 kastravec të vogël
 • 1 panxhar i vogël
 • 1/4 limon
 • 1 lugë kafe xhinxher pluhur

Udhëzimet

1

Me anë të një shtrydhëseje frutash, shtrydhni mollët, kastravecin dhe rrepat.

2

Lëngut të frutave i shtoni lëngun e limonit dhe xhinxherin.

3

I përzieni mirë dhe shijojeni!

You Might Also Like

1 Comment

 • Reply
  Summer Sky Rehab
  26/03/2020 at 10:17 pm

  Sud Treatment http://aaa-rehab.com Drug Rehab Centers http://aaa-rehab.com Free Inpatient Drug Rehab Near Me
  http://aaa-rehab.com

 • Leave a Reply