Një mëngjes i ëmbël fillon me tostin me fiq dhe mjaltë

Koha e përgatitjes: 10 min

Ingredientët

  • Bukë integrale me shumë fara
  • Fiq
  • Djath filadelfia
  • Kripë
  • Piper i kuq
  • Mjaltë

Udhëzimet

1

Thekni bukën dhe lyejni me filadelfia.

2

Sipër hidhini pak kripë dhe piper të kuq.

3

Vendosini siper fiqtë e prerë në feta dhe pak mjaltë .

4

Tosti juaj është gati, ju bëftë mirë .

Lini një koment