Mëngjes me krem djathi, luleshtrydhe dhe boronica

Koha e përgatitjes: 10 min

Ingredientët

  • 1 pako djathë krem, të zbutur
  • 1-1 / 2 gota sheqer
  • 2 gota krem
  • 8 gota luleshtrydhe të freskëta
  • 2 gota boronica të freskëta

Udhëzimet

1

Në një tas të madh, rrihni kremin e djathit me sheqer derisa të krijohet një masë kremoze.

2

Ngadalë shtoni kremin dhe rriheni akoma më shumë.

3

Shtoni luleshtrydhet dhe boronicat dhe përzijini mirë deri sa frutat të jenë veshur.

Lini një koment