Pije/ RECETA

Lëng i freskët me karota e xhinxher për forcimin e imunitetit

Lëng i freskët me karota e xhinxher për forcimin e imunitetit

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Persona: 2
Koha e përgatitjes: 2 minuta Koha e gatimit: 2 minuta

Kërkon vetëm 3 përbërës dhe është fantastike për të nisur ditën!

Ingredientët

  • 1 karotë
  • 1 mollë jeshile
  • 1/2 lugë kafe xhinxher pluhur

Udhëzimet

1

Shtrydhni karotën, mollën në një shtrydhëse frutash.

2

I shtoni xhinxherin dhe e përzieni mirë. Shërbejeni nëpër gota dhe shijojeni menjëherë.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply