Sugjerojmë:

Këto 10 koktejle duhet t’i provoni patjetër këtë verë

Në një ditë të nxehtë vere ka disa mënyra të mira për t’u freskuar dhe qetësuar me një koktejl veror. Por ajo që nevojitet të dini janë pikërisht emrat e tyre…

1.Malibu


2.Pina Colada


3.Mrgarita e ngrirë


4.Proseco


5. Daiquiri


6.Koktejl me bazë shalqiri


7.Mix frutash


8.Gin Campari


9.Vodka me boronicë


10.Koktejl me mente

Lini një koment