KËSHILLA

Jo më këpucë që mbajnë erë të keqe! Zgjidhjen e gjetëm tek soda e bukës

Nuk është aspak bukur, kur heq këpucët dhe mbajnë një aromë sikur ke vrapuar për një javë të tërë pa ndalesa.

Përpos deodorantëve të ndryshëm që përmbajnë kimikate, ju mund të përdorni edhe një përbërës të thjeshtë që quhet sodë buke.

10 Tricks Women Can Use to Instantly Solve the Most Awkward Situations

Si ta përdorni konkretisht?

Mjafton një lugë gjelle sodë buke. Me ndihmën e një site të vogël e hidhni tek këpucët tuaja para se t’i vishni.

Soda e bukës do ju ndihmojë të thithë djersën dhe të shmangë si rrjedhojë aromat e rënda./neps.al 

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply
    ปั้มไลค์
    09/10/2019 at 3:11 pm

    Like!! I blog frequently and I really thank you for your content. The article has truly peaked my interest.

  • Leave a Reply