Arkiva e etiketave: Krokante jashtë

Krokante jashtë, të buta në brendësi. Ja receta e...

1.Lani majdanozin, hiqini bishtat dhe pritni gjethet imët. 2.Vendosni fetat e bukës në gotën me qumësht dhe pasi ta kenë thithur atë, shtrydhini dhe përziejini me mishin e grirë të pulës, mishin e salsiçeve të cilave u keni hequr...