Sugjerojmë:

Arkiva e etiketave: Embëlsira e ditës: Tortë shtëpie me Rafaelo

Embëlsira e ditës: Tortë shtëpie me Rafaelo

1.Në një enë përziejmë të verdhat e vezëve me sheqerin derisa sheqeri të shkrijë dhe volumi i vezëve të rritet. 2.Më pas shtojmë gradualisht maskarponen në tasin me vezë dhe arrën e kokosit pluhur. 3.Rrahim të bardhat e vezëve...