Sugjerojmë:

Arkiva e etiketave: ekstra i virgjër

Si të zgjidhni vaj ulliri të mirë. 5 pika...

Vaji i ullirit është lëngu që del nga ekstrakti i ullinjve të freskët dhe pa kimikate. Ai është i pasur me acide yndyrore dhe është një komponent i rëndësishëm i dietës mesdhetare. Çfarë duhet të keni parasysh herën tjetër...