Sugjerojmë:

Arkiva e etiketave: e thjeshte

Receta për krepa të thjeshta

Vendosni 100 gr miell të thjeshtë, 2 vezë të mëdha, 300 ml qumësht, 1 lugë luledielli ose vaj vegjetal dhe pak kripë në një tas ose enë të madhe, më pas përziejini në një brumë të butë. Lëreni mënjanë...