Arkiva e etiketave: e shijshme

E thjeshtë, e shijshme, e freskët. Kjo supë me...

1.Në një tenxhere me vaj ulliri skuqni qepën me hudhrën. 2.Më pas shtoni domatet dhe i përzieni mirë. 3.Shtoni mishin e pulës që e keni thërrmuar paraprakisht. Shtoni edhe lëngun e pulës apo të perimeve dhe e lini supën...