Arkiva e etiketave: Brusketa me brokoli

Brusketa me brokoli, gjithnjë të mirëpritura në tryezë!

1.Në fillim zieni brokolin. 2.Ndërkohë në një tavë radhisni fetat e bukës dhe vendosini për t’i thekur. 3.Në një tas përzieni gjizën, vajin e ullirit, kripën (nëse gjiza është pa kripë) dhe pak piper. 4.Shtoni lëngun e limonit, domatet...