Sugjerojmë:

Arkiva e etiketave: botoksi

Kujt i duhet botoksi kur kemi bananet?

Kujt i duhet botoksi kur kemi bananet? Kjo është mëse e vërtetë. Ju mund t’i përdorni bananet si një maskë natyrale të bërë në shtëpi, duke e bërë fytyrën të duket më e freskët dhe më të butë. Si...