Arkiva e etiketave: Biskota të shkrifëta me bajame dhe sheqer pluhur

Biskota të shkrifëta me bajame dhe sheqer pluhur

1.Kombinoni të gjithë përbërësit në një enë dhe i përzieni mirë. 2.Punojeni mirë masën derisa të bëhet kompakte. 3.Hapeni brumin si një petë e zakonshme (pak e trashë). 4.Në varësi të formave që keni, krijoni me to biskotat tuaja...